חגיגות בר מצווה

6  מתלמידי בית ספרנו חגגו ב 15.05.2019 טקס בר/בת מצווה מרגש בבית הכנסת "מניין הנוער" בנווה שאנן (מתחם הרמב"ם) בנוכחות בני משפחה, צוות ביה"ס וקהילת נווה שאנן שמחבקת ועוטפת אותנו בחום זו השנה השנייה וביניהם ילדי גן אסתי וכיתות מבי"ס "רמב"ם" ו"ביחד", תלמידות אולפנת "צביה" ותלמידי הישיבה תיכונית "יבנה".

רבים וטובים אמונים על הצלחת האירוע וביניהם: משה קטיעי מקרית אתא, שתורם לנו עוגות ומאפים מידי שנה לטקס; חגי פנקר וליאור שושן שהנציחו את האירוע המרגש מכל הזויות; DJ עמרם גרפי שהיה אחראי על הפן המוזיקלי של האירוע; משטרת ישראל – תחנת חיפה – ששלחה נציגות מכובדת הן לארגון המקום ופינויו וסייעה לנו לגייס צלם ודי ג'יי שהפכו את טקס בר/בת המצווה של תלמידינו למיוחד במינו.

את הטקס הנחה גולן אזולאי שהנעים בזמירותיו. הרב יחיאל שחר הכהן השרה אווירת קדושה, ברך את התלמידות והתלמידים וסייע להם להתעטף בטליתות. חסידי ברסלב לא פסקו מלרקוד ולהרקיד את כל הנוכחים ולהשרות על כולנו אווירה חגיגית ומיוחדת.

אשרינו שהתברכנו באנשים טובים באמצע הדרך ששמים לנגד עיניהם את התרומה לקהילה ובמעשיהם מקדשים את ייחודיות תלמידינו מחד ואת אחדות הקהילה שלנו מאידך.

 

מזל טוב לתלמידינו !

כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות